cena:12,000

RUNNER 50 BLACK SOUL

wybierz kolor:
  • RUNNER 50 BLACK SOUL
  • RUNNER 50 BLACK SOUL
  • RUNNER 50 BLACK SOUL
  • RUNNER 50 BLACK SOUL
  • RUNNER 50 BLACK SOUL
#

Kształt Runnera jest opływowy i agresywny, można stwierdzić, że wygląd jest typowo „wyścigowy”.
Wyposażony w silnik chłodzony cieczą, osadzony na wytrzymałym podwoziu o niskiej wadze i ponadprzeciętnej sztywności. O bezpieczeństwo i komfort jazdy dba najwyższej klasy układ hamulcowy zestrojony z m.in. 14-calowym kołem przednim.
Błyskawiczne i progresywne przyspieszenie to cecha charakterystyczna tego ultranowoczesnego modelu, dzięki której zyskał popularność wśród młodych ludzi oraz zajął czołowe miejsce pod względem wydajności wśród skuterów z gaźnikiem.

Cennik
Szczegóły techniczne:
#

Black Runner. W tej specjalnej serii matowa czerń podkreśla agresywną osobowość skutera, zaś błyszcząca czerń pokrywająca felgi tworzy elegancki kontrast ze złotymi wykończeniami, które podkreślają sportowy wygląd skutera. Siedzisko i owiewki udekorowano złotymi liniami, napisy Gilera i Runner zdobią boki, a złote obwódki pokrywają obręcze kół.

Nowy, „ostry” i ciemny wygląd modelu idzie w parze z wysokim poziomem wydajności. Ten model Gilery jest dostępny z dwoma pojemnościami – 50 i 125 ccm. W obu wersjach zamontowano mocne, chłodzone wodą silniki najwyższej klasy. Te dwa silniki Runner, przy pełnej zgodności z rygorystycznymi normami emisji spalin, w swoich klasach znajdują się w czołówce pod względem wydajności.

#

Pod sportowym wyglądem Gilery Runner kryje się podwozie, które wykracza ponad współcześnie stosowane w świecie skuterów. Podwójną kołyskę wykonano z bardzo wytrzymałej stali wzmocnionej prasowanym metalem. Metalowa konstrukcja odznacza się maksymalną sztywnością skrętną i osiąga jeden z najwyższych możliwych poziomów amortyzacji. W efekcie otrzymano prawdziwie dynamiczne osiągi i pełne wykorzystanie mocy generowanej przez silnik.

Zastosowana konstrukcja podwozia Runnera umożliwiła obniżenie masy pojazdu oraz środka ciężkości, który nawet przy pełnym baku jest umieszczony w środkowym tunelu. Skoncentrowano się na uzyskaniu maksymalnej zwinności i jednocześnie precyzji prowadzenia, a także stabilności. Także zawieszenie odzwierciedla szczególny styl projektowania Runnerów, ukierunkowany na osiągnięcie doskonałej wydajności. W wersji o pojemności 50 ccm zamontowano 30-milimetrowy widelec „up side-down”, a w wersji o pojemności 125 ccm – 35-milimetrowy „tradycyjny” widelec.
Z tyłu skutera 50 ccm zamontowano pojedynczy amortyzator hydrauliczny, natomiast w skuterze 125 ccm – podwójny amortyzator hydrauliczny z regulacją napięcia wstępnego sprężyny.

Gilera Runner Black Soul ma także duże koła, z felgami wykonanymi z lekkiego stopu i sześcioma szprychami w sportowym stylu. Na 14-calowe przednie koło zakłada się opony 120/70, a na 13-calowe tylne 140/60. Te prawdziwie sportowe rozmiary gwarantują absolutnie doskonałą stabilność i kąty pochylenia nigdy wcześniej niespotykane w świecie skuterów, a to wszystko przy zachowaniu pełnej kontroli nad pojazdem.
W sportowym modelu Runner Black Soul układ hamulcowy odgrywa kluczową rolę. Z myślą o bezpieczeństwie na drodze poprawiono siłę hamowania oraz maksymalnie skrócono drogę hamowania. Udało się to osiągnąć dzięki systemowi podwójnych tarcz hamulcowych (z przodu i tyłu), zamontowanemu zarówno w wersji 50 ccm (220 mm z przodu i 175 mm z tyłu), jak i 125 ccm (240 mm z przodu i 220 mm z tyłu). W modelu Runner Black Soul zastosowano również dwutłoczkowe zaciski pływające.

#

Ośmiolitrowa wersja Runnera Black Soul jest napędzana przez szybko reagujący i mocny silnik (aż 15 KM) o pojemności 125 ccm – 4-suwowy, 4-zaworowy, chłodzony wodą. Runner 125 można prowadzić ze zwykłym samochodowym prawem jazdy. Gwarantuje doskonałe osiągi, zwłaszcza pod względem przyspieszenia i progresji.

Runner 125 świetnie się czuje w środowisku miejskim i podmiejskim, gdzie trzeba często stawać i ruszać spod świateł.

Runner w wersji o pojemności 50 ccm znajduje się w czołówce skuterów z tej kategorii. Gwarantuje znakomitą wydajność, z oszczędnym zużyciem paliwa i niską emisją spalin. Błyskawiczne i progresywne przyspieszenie to cecha charakterystyczna tego ultranowoczesnego modelu, dzięki której zyskał popularność wśród młodych ludzi oraz zajął czołowe miejsce pod względem wydajności wśród skuterów z gaźnikiem. Wydech „snakebite” podnosi wydajność świetnego dwusuwowca, jak również zapewnia zgodność z normami emisji spalin.